Temizlik Hizmetleri

Temizlik sektöründe güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. Temizlik Şirketi sektöründe tam 5 yıldır İstanbu’lun her semtinde temizlik hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir.
İstanbul’da hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve Beş ( 5 ) yılın vermiş olduğu tecrübeye sahip personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik hizmeti için Hizmetinizdeyiz”.
Güleryüzlü, kaliteli, işinde uzman kadromuz sayesinde sizde referanslarımızdaki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimizden olmak isterseniz, tek yapmanız gereken bizi aramak ve iş yerinize, evinize keşif için bizi davet etmek.
Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyeti ön planda tutar.
Her geçen gün daha fazla sektörde hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında daha kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Temizlik Şirketleri ile yaşadığınız kötü sonuçları unutun! Eviniz, iş yeriniz ya da ofisiniz kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli işçiliği uyguluyoruz.
İnternet üzerinden hizmet almak isteyenleri yerel ve işinde temizlik hizmetleri sunan bir şirkettir. İstanbul geneli Anadolu yakası ve Avrupa yakası genel temizlik hizmetlerini kapsayan ve bu temizlik hizmetlerinide öncü bir firma olan YENİLMEZ TEMİZLİK 2011 yılından bu yana genel temizlik kapsamında çeşitli projeleri profesyonelce ve başarı ile iş verenlere teslim etmişdir.

SAYGILARIMIZLA